KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808462
nr 1480 8462
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad E Johansson -80, Badhuset, 23x49 cm, yttermått inklusive ram: 33x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:50:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)