KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808462

nr 1480 8462

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad E Johansson -80, Badhuset, 23x49 cm, yttermått inklusive ram: 33x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:50:24